آغاز اجلاس سران اوپک پلاس؛ مرگ یا زندگی برای بازار‌های نفت/ ترامپ اولین رئیس جمهور آمریکاست که برای افزایش قیمت نفت تلاش می‌کند

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب آغاز اجلاس سران اوپک پلاس؛ مرگ یا زندگی برای بازار‌های نفت/ ترامپ اولین رئیس جمهور آمریکاست که برای افزایش قیمت نفت تلاش می‌کند مشاهده می کنید

قیمت نفت عصر پنجشنبه در آستانه اجلاس کلیدی و حیاتی سران اوپک پلاس که در مورد کاهش تاریخی تولید نفت مذاکره خواهند کرد، قیمت‌های نفت جهش کردند. قرار است جلسه اضطراری اوپک پلاس امروز پنجشنبه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود. دستور کار این جلسه ویدیویی، که عربستان میزبان آن است تصمیم درباره کاهش تولید است.
ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

برگزاری رزمایش بزرگ بهداشتی و درمانی سپاه در البرز+ تصاویر

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب برگزاری رزمایش بزرگ بهداشتی و درمانی سپاه در البرز+ تصاویر مشاهده می کنید
رزمایش بزرگ فرهنگی، بهداشتی و درمانی سپاه البرز با حضور نماینده ولی‌فقیه و جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی و اجرایی در استان البرز برگزار شد.
ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

بازار موبایل ایران در آستانه بحران بی سایقه

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب بازار موبایل ایران در آستانه بحران بی سایقه مشاهده می کنید

رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از به صفر رسیدن عرضه موبایل در کشور پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

اطلاعات منتشر شده از سوی انجمن واردکنندگان موبایل، نشان می‌دهد که عرضه گوشی‌های هوشمند تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا در ماه‌های اخیر (به ویژه در چین)، با کاهش ۳۸ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شده که بیشترین کاهش عرضه گوشی‌های هوشمند ظرف یک ماه در طول تاریخ است. البته حوزه موبایل کشور نیز از اپیدمی کرونا مصون نمانده است؛ تا جایی که بازار موبایل با رکودی ۶۰ درصدی در اسفندماه ۱۳۹۸ نسبت به بهمن ماه مواجه شد. در چنین شرایطی کارشناسان حوزه موبایل پیش‌بینی می‌کنند که با ادامه این روند، در ماه‌های آینده شاهد بحرانی بی سابقه دراین بخش باشیم.

در این رابطه حسین غروی رام، رییس هیات مدیره انجمن واردکنندگان موبایل در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن ابراز نگرانی از صدمات شیوع ویروس کرونا بر بدنه صنعت موبایل گفت: در پی شیوع کرونا، بسیاری از صنایع با رکود چشمگیر اقتصادی روبه رو شده‌اند و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، کسب و کارهای بسیاری را تحت تاثیر قرارداده است.

وی افزود: پس از اطلاعیه اخیر ستاد ملی کنترل و مبارزه با کرونا مقرر شد برخی از کسب و کارهای غیر ضروری در استان تهران تا تاریخ ۳۰ فروردین و در استان‌های دیگر تا ۲۳ فروردین تعطیل باشند. در این بین کسب و کارهای حوزه موبایل هم قرار دارند که شامل واردکنندگان، خرده فروشان و شرکت‌های خدمات پس از فروش می‌شوند. اگرچه همه به این موضوع باور داریم که قطع زنجیره انتشار ویروس جدید کرونا جز با رعایت فاصله اجتماعی صورت نمی‌گیرد، اما باید این را هم بدانیم که ادامه این روند به ایست چرخه اقتصادی بسیاری از کسب و کارها نیز می‌انجامد.

عرضه موبایل به صفر رسید

به گفته رییس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موبایل، در حال حاضر شرکت‌های واردکننده به دلیل عدم امکال ارسال کالا از مبدا دبی، عراق و دیگر کشورها قادر به تامین کالای مورد نیاز کشور نیستند. از سویی فروشندگان مراکز عرضه موبایل با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا چند هفته است که فروشگاه‌هایشان را تعطیل کرده‌اند. تمام این دلایل دست به دست هم داده تا بازار پر رونق شب عید برای فعالان این حوزه به کابوس تبدیل شود.

وی افزود: رکود ۳۰۰ درصدی در حوزه موبایل نسبت به مدت مشابه در سال ۱۳۹۷ باعث شده بسیاری از فعالان این صنعت نتوانند به تعهدات مالی‌شان عمل کنند. از طرف دیگر عرضه موبایل توسط شرکت‌های واردکننده از ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ تا به این لحظه به صفر رسیده است و عملا شرکت‌ها در این بازه زمانی هیچ کالایی عرضه نکرده‌اند.

با وجود تعطیلی‌ها، مهلت تحویل اظهارنامه‌های مالیات برارزش افزوده تا ۳۱ فروردین است

وی افزود: حال به تمام این مشکلات باید مهلت تحویل اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده این فعالان را نیز بیافزاییم. اینکه به فعالان اقتصادی که با هدف قطع زنجیره انتقال و همراهی با تصمیمات دولت تن به تعطیلی کسب و کارشان داده‌اند و این روند را باید تا ۳۰ فروردین ادامه دهند، چطور فقط تا ۳۱ فروردین مهلت داده شده تا اظهارنامه‌های مالیات برارزش افزوده خود را تحویل دهند؟!

غروی رام با اشاره به بحران بزرگ پیش روی فعالان حوزه موبایل گفت: تدابیر اتخاذ شده اقتصادی برای برون رفت از بحران کرونا بیش از آنکه یاری دهنده باشد، دردسرساز شده است. ۷۰ هزار واحد صنفی در حوزه موبایل در سراسر کشور از شهرهای بزرگ گرفته تا دورافتاده ترین مناطق درحال فعالیت هستند که به طور مستقیم و غیرمستقیم میلیون‌ها شغل را ایجاد کرده‌اند. اگر دولت چاره‌ای جهت حل بحران پیش آمده برای فعالان اقتصادی نیندیشد، بی شک در هفته‌های پیش رو شاهد سیل عظیمی از تعدیل نیرو، پرونده‌های قضایی به دلیل چک های برگشتی و تعطیلی کسب و کارهای حوزه موبایل خواهیم بود.

رییس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موبایل با بیان اینکه حوزه تلفن همراه جزو معدود بخش‌های اقتصادی در کشور است که گردش مالی آن باعث رونق اقتصادی در دیگر حوزه‌ها می‌شود، اظهار کرد: از طرفی اهمیت موبایل و کاربرد آن در ایام سخت قرنطینه ملموس‌تر از گذشته شده است. عدم حمایت جدی دولت از این بخش از صنعت، نه تنها بسیاری را بیکار می‌کند بلکه در کوتاه مدت به دیگر حوزه‌های اقتصادی نیز لطمه خواهد زد.

وی ادامه داد: این بحران در دیگر کشورها نیز رخ داده است، اما حمایت دولت‌ها از صنایع مولد و حوزه‌های اقتصادی جریان‌ساز همچون تکنولوژی و موبایل، باعث شده که شاغلان این حوزه‌ها با کمترین تهدید مواجه شوند. دولت برای زنده نگه‌داشتن این صنعت باید چاره‌ای بیندیشد.

غروی رام همچنین از نشست هم اندیشی با روسای اتحادیه‌ها و اصناف در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: در روزهای آینده و پس از بازگشایی واحدهای صنفی حوزه موبایل و شرکت‌های واردکننده، نشستی را به همراه اتحادیه‌ها و اصناف مرتبط خواهیم داشت تا ابعاد خسارات وارده را بررسی کرده و پیش بینی‌های خود را از آینده این صنف با ادامه‌ی روند فعلی به دستگاه‌ها و سازمان‌های تصمیم ساز ارائه دهیم.

The post بازار موبایل ایران در آستانه بحران بی سایقه appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

دانلود بازی Green Hell v1.5 برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب دانلود بازی Green Hell v1.5 برای کامپیوتر – نسخه PLAZA مشاهده می کنید

4.1 / 5 ( 13 امتیاز ) قبل از هرچیز باید بدانید که بازی Green Hell کمی متفاوت با دیگر بازی‌های مستقل بوده و از محیطی تقریبا باز و المان‌های متفاوتی بهره می‌برد که معمولا آن‌ها را کمتر در عناوین Indie می‌بینیم. اگر Green Hell را تهیه کرده‌اید و یا چنین قصدی دارید، باید بدانید …

نوشته دانلود بازی Green Hell v1.5 برای کامپیوتر – نسخه PLAZA اولین بار در دانلود ها – دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال. پدیدار شد.

نحوه تشخیص روغن زیتون اصل

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب نحوه تشخیص روغن زیتون اصل مشاهده می کنید

روغن زیتون درصد چربی غیر اشباع بالاتری نسبت به دیگر روغن های خوراکی دارد. روغن زیتون با کیفیت، خاصیت ضد سرطانی دارد و البته از طعم عالی برخوردار است. ادامه…
ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

پن‌کیک خوشمزه (2 تا 3 سال )

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب پن‌کیک خوشمزه (2 تا 3 سال ) مشاهده می کنید

در کاسه بزرگی، آرد، بیکینگ‌پودر و شکر را با هم مخلوط کنید. آن‌گاه در ظرف بزرگی، شیر، کره، وانیل و تخم مرغ را با همزن بزنید. سپس مخلوط شیر را در مرکز مواد خشک بریزید و مخلوط کنید تا مایه غلیظ و یکدستی حاصل شود. ادامه…
ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

بیل گیتس: تا پاییز سال 2021 از کرونا در امان نخواهیم بود

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب بیل گیتس: تا پاییز سال 2021 از کرونا در امان نخواهیم بود مشاهده می کنید

بیل گیتس در تازه ترین پیش بینی های خود در مورد ویروس کرونا حرف هایی زد که عده ای را ناامید و عده ای را خوشحال می کنند. خبر بد از نظر گیتس این است که واکسن بیماری کووید 19 …

The post بیل گیتس: تا پاییز سال 2021 از کرونا در امان نخواهیم بود appeared first on دیجیاتو.

ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

تولد سه دریاچه جدید در فلات مرکزی ایران

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب تولد سه دریاچه جدید در فلات مرکزی ایران مشاهده می کنید
وقوع بارش‌های ابتدای سال ۹۹ منحر به ایجاد سه دریاچه وسیع در فلات مرکزی ایران شده است.
ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

دبیر انجمن قطعه سازان: شرایط بهداشتی برخی تولیدکنندگان برای آغاز فعالیت از شنبه مهیا نیست

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب دبیر انجمن قطعه سازان: شرایط بهداشتی برخی تولیدکنندگان برای آغاز فعالیت از شنبه مهیا نیست مشاهده می کنید
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور با اعلام اینکه فعالیت واحدهای تولیدی از شنبه 23 فروردین ماه به نوعی نمادین است، گفت: مشکلات برطرف نشده و صنایع پروتکل بهداشتی مخصوص خود را ندارند.
ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting

آیا ویروس کرونا منجر به قوی‌تر شدن اینترنت جهانی می‌شود؟

در سایت وب کنفرانس adobemeeting مطلب آیا ویروس کرونا منجر به قوی‌تر شدن اینترنت جهانی می‌شود؟ مشاهده می کنید

به جرات ‌می‌توان اینترنت را به مثابه بند نافی تشبیه کرد که ارتباط میان آد‌می‌ با جهان پیرامون آن را برقرار ‌می‌کند.

این روزها، وابستگی ما به این پدیده، بیشتر از گذشته شده و با کمک آن، از خانه کار ‌می‌کنیم، در کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری شرکت ‌می‌کنیم و با دوستان و نزدیکان خود ارتباط ‌می‌گیریم. درواقع، اینترنت اکنون به منبع اولیه سرگر‌می‌بشریت تبدیل شده و میزان استفاده از آن در سراسر جهان، به طور چشمگیری افزایش یافته است.

وینت سرف، پدر اینترنت به کرونا مبتلا شد

شرکت Cloudflare که در زمینه تامین زیرساخت‌های اینترنتی فعالیت دارد، اخیرا اعلام کرد که حجم ترافیک اینترنت بین ماه‌های ژانویه تا مارس، حدود 25 درصد افزایش یافته و به همین منوال، درخواست‌ها برای سرویس‌های آنلاین نیز رشد چشمگیری را تجربه کرده‌اند.

اکنون دیدارهای چهره به چهره جای خود را به تماس‌های ویدیویی داده‌ و بسیاری از افراد، به استفاده از اپلیکیشن‌های ویدیوکنفرانس همانند زوم روی آورده‌اند. استفاده از خدمات سرگرم‌کننده نیز رشد محسوسی داشته به طوری که میزان رجوع کاربران به فروشگاه بازی آنلاین Steam، چند برابر شده است.

تنها در طی چند روز اخیر، 24 میلیون کاربر به طور همزمان به حساب کاربری خود در این فروشگاه وارد شدند که رشدی 25 درصدی را به نسبت ماه فوریه نشان ‌می‌دهد.  از طرفی دیگر، فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های آنلاین نیز با حجم انبوهی از خریدار روبه‌رو شده‌اند و افراد به ناچار مجبورند تا ساعت‌ها پشت صف مجازی برای خرید کالاهای خود به انتظار بنشینند.

فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های آنلاین نیز با حجم انبوهی از خریدار روبه‌رو شده‌اند

 

حال سوال اینجاست که اینترنت چگونه ‌می‌خواهد پاسخگوی این حجم بی‌سابقه مصرف و هجوم کاربران باشد؟ اگرچه در این روزها، شاهد کاهش سرعت اینترنت وای فای، کند شدن بارگذاری وب‌سایت‌ها، قطع و وصل شدن تماس‌های ویدیویی و مواردی از این قبیل بوده‌ایم اما ارائه خدمات اینترنتی با توجه به شرایط فعلی جهان، قابل قبول است.

متیو روفان، از محققان دانشگاه آدلاید استرالیا که وظیفه رهبری پروژه‌ای تحت عنوان Internet Topology Zoo را بر عهده دارد، در این رابطه ‌می‌گوید: اینترنت اکنون به شدت در حال تقلاست تا بتواند خود را با این تغییر و تحویل، وفق دهد. پاول بارفورد از دانشگاه ویسکانسین ++ نیز که پروژه‌ای تقریبا مشابه در زمینه نقشه‌برداری اینترنتی مدیریت ‌می‌کند، ‌می‌گوید: این روزها همه منتظر شنیدن خبرهای بدی در خصوص اینترنت و خدمات مبتنی بر این پدیده هستند. هرچه میزان مصرف ما از اینترنت بیشتر شود، به همان میزان احتمال بروز نقص و عیب در این پدیده افزایش ‌می‌یابد. اما در حال حاضر، قطعی‌ها به صورت مقطعی ومنطقه‌ای رخ ‌می‌دهند و تاثیر فراگیر و جهانی ندارند.

متیو پرینس، مدیرعامل Cloudflare معتقد است که علاوه بر افزایش کلی میزان مصرف، شدت استفاده از اینترنت در زمان‌ها و مکان‌های مختلف نیز تغییر کرده است. به عبارتی دیگر، قبل از شیوع کرونا، بعد از ساعت 7:30 شب، شاهد اوج مصرف اینترنت بودیم اما این روزها، پیک مصرفی اینترنت به ساعات قبل از ظهر رسیده است. این امر ‌می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ برای مثال بسیاری از دانشجویان و مردم عادی، ساعات قبل از ظهر را برای برگزاری کلاس‌های مجازی و یا کنفرانس‌های ویدیویی خود انتخاب ‌می‌کنند.

با این حال، شرکت Cloudflare معتقد است که افزایش مصرف اینترنت در همه جای جهان، یکسان نیست. برای مثال در ایتالیا شاهد افزایش 40 درصدی مصرف بوده‌ایم اما در کره جنوبی میزان افزایش مصرف، بسیار کمتر از این‌ها بوده است

این شرکت همچنین، اطلاعاتی را در قالب نقشه‌هایی از مصرف اینترنت در بخش‌های مختلف جهان ارائه و نشان داده که چگونه، مصرف اینترنت از مراکز شهرها و پایتخت‌های بزرگ کاهش یافته و به حومه شهرها منتقل شده است. تصاویر نشان ‌می‌دهد که بین 19 فوریه تا 18 مارس، حجم مصرف اینترنت در ساعات روز تغییر کرده است.

چرا ویروس کرونا منجر به قوی‌تر شدن اینترنت شده است؟
شهر لندن در سمت چپ و نیویورک سمت راست- رنگ قرمز نشان‌دهنده کاهش مصرف اینترنت و رنگ سبز نشان‌دهنده افزایش مصرف اینترنت

این رشد بی‌سابقه در مصرف اینترنت، در کانون توجهات قرار گرفت به طوری که اخیرا از پلتفرم‌های محبوبی همچون یوتیوب، نتفلیکس و همچنین دیزنی پلاس خواسته شد تا کیفیت ویدیوها و تصاویر خود را به منظور کاهش ترافیک مصرفی، کم کنند. درواقع، ویدیوها بیش از نی‌می‌از اینترنت مصرفی کاربران را به خود اختصاص ‌می‌دهند.

در اقدا‌می‌مشابه، شرکت‌های سونی، مایکروسافت و ولو که با Steam کار ‌می‌کنند، ارسال بروزرسانی ویدیویی خود را به حداقل رساندند و یا آن را به زمان‌هایی موکول کردند که میزان مصرف اینترنت، پایین است.

علاوه بر افزایش حجم ترافیک، دو مشکل دیگر نیز پیش روی اینترنت وجود دارد؛ نخست آنکه ارتباط‌های خانگی از پهنای باند کمتری به نسبت دانشگاه‌ها و سازمان‌ها برخوردارند و با توجه به اینکه این روزها بسیاری از افراد از خانه‌های خود به اینترنت متصل ‌می‌شوند، از سرعت کمتری بهره ‌می‌برند و با مشکل آپلود فایل‌ها و ویدیوها مواجه‌اند.

درواقع، بسترهایی که برای اینترنت خانگی در جهان در نظر گرفته شده، ن‌می‌تواند آنچنان که باید و شاید، پاسخگوی این حجم زیاد از اینترنت مصرفی باشد.

از طرفی دیگر، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی با چالش جدید مواجه‌ شده‌اند؛ بدین معنی که بجای مدیریت ترافیک از چند‌هاب، اکنون ‌می‌بایست ترافیک را از لوکیشن‌های متعدد مدیریت کنند.

به عنوان مثال، برای شرکتی مثل دراپ باکس، مدیریت هزار کاربر از یک دانشگاه و یا ساختمان، بسیار ساده‌تر و بی‌دردسرتر از آن است که بخواهد این هزار نفر را که اکنون از شبکه‌های مختلفی به سرورهای این شرکت متصل ‌می‌شوند، پشتیبانی کند.

آیا کاهش کیفیت محتوای یوتیوب و نتفلیکس، از مصرف اینترنت کاربران می‌کاهد؟

علی‌رغم همه این مشکلات، شواهد نشان ‌می‌دهد که اینترنت اکنون در وضعیت نسبتا خوبی قرار دارد و به خوبی وظیفه خود را به پیش ‌می‌برد. دو شرکت RIPE و Ookla که وضعیت سلامت اینترنت و سرعت اتصال به اینترنت در سراسر جهان را رصد ‌می‌کنند، در گزارش خود آوردند که اگرچه مشکلاتی جزئی در این زمینه مشاهده ‌می‌شود، اما تاثیرات کلی آن بسیار کم است.

اکنون بسیاری از کسب‌وکارهای بزرگ همانند شرکت‌های مخابراتی، تولیدکنندگان محتوا همچون نتفلیکس، غول‌های خرده‌فروشی مانند آمازون، بازیگرانی همچون دراپ باکس و دیگر شرکت‌های بزرگ و کوچک دنیا به طور غیرقابل‌انکاری به اینترنت وابسته‌ شده‌اند و برای آنکه بتوانند همچنان پا برجا بمانند، از هیچ تلاشی فروگذار ن‌می‌کنند. در واقع، بشریت اکنون خود را مدیون صنعتی شدن اینترنت ‌می‌داند که توانسته شبکه‌ای قدرتمند را برای میلیاردها انسان فراهم کند.

چرا ویروس کرونا منجر به قوی‌تر شدن اینترنت شده است؟

در این روزها شاهدیم که شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات فضای ابری همانند دراپ باکس و نتفلیکس، با افزایش تقاضای کاربران، از تما‌می‌توان سرورهای خود بهره ‌می‌گیرند تا ظرفیت‌های خود را ارتقا دهند.

بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت، از پلتفرم‌های فضای ابری اختصاصی همانند خدمات وب آمازون (AWS) برای بهبود خدمات خود بهره ‌می‌گیرند. در این بین، سرویس‌های استریمینگ و گیمینگ نیز به ارائه راهکارهایی برای مدیریت حجم ترافیک کاربران روی آورده‌اند.

آنچه در این روزها اتفاق افتاده و ‌می‌بایست ما را هوشیار کند، این است که سرمایه‌گذاری در عرصه اینترنت همانند سرمایه‌گذاری در کلانشهرها و ساخت پروژه‌های عظیم، ‌می‌تواند توسعه چشمگیری را برای کشورها و جهان به دنبال داشته باشد. اگرچه این سرمایه‌گذاری‌ها شاید همانند دیگر پروژه‌ها، در همان لحظه به چشم نیایند، اما ‌می‌توانند تجربه متفاوتی را در چنین شرایطی برایمان رقم بزنند.

مرتبط: اتحاد ابررایانه‌های جهان برای شکست کرونا

به بیانی دیگر، کووید-19 بیشتر از آنکه بتواند شبکه‌ها و شرکت‌ها را به زانو دربیاورد، منجر به توسعه و ارتقای آن‌ها شده است. اکنون شرکت‌هایی همچون نتفلیکس و اکویینیکس (Equinix) که بیش از 200 دیتاسنتر در جهان دارند، برای اطمینان از تامین نیازهای کاربران خود به ارتقای سیستم‌های خود روی آورده‌اند و به سرعت تلاش ‌می‌کنند تا هرگونه نقص و کاستی را در این زمینه برطرف کنند. این رویه برای سایر شرکت‌ها نیز مشاهده شده ‌می‌شود؛ اقداماتی که برای انجام آن‌ها شاید یکی دو سال زمان نیاز بود، اکنون ظرف چند روز و چند هفته در حال نهایی شدن هستند.

ویروس کرونا منجر به توجه ویژه به زیرساخت‌های اینترنت در سراسر جهان شده است. اکنون بسیاری از کشورها و شرکت‌هایی که عملکردشان به این پدیده وابسته است، حداکثر توان خود را برای بهبود ارائه خدمات و فراهم کردن زمینه‌های این امر بکار گرفته‌اند. در واقع، اینترنت روز به روز در حال قوی‌تر شدن است و اهمیت آن بیش از پیش برای جهانیان برملا شده است.

مرتبط: افزایش تماس‌های واتس‌اپ در روزهای کرونا

The post آیا ویروس کرونا منجر به قوی‌تر شدن اینترنت جهانی می‌شود؟ appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت وب کنفرانس adobemeeting